If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
  • pl
    • cs
    • en
Menu

Czego można oczekiwać od konferencji w Hongkongu?

19 Gru 2017,

Często wyjeżdżam na różne zagraniczne spotkania i konferencje. Interesują mnie ciekawe spotkania z nowymi ludźmi z branży, jak również poznawanie innych mentalności. Mentalność Europejczyków różni się znacznie od mentalności Azjatów. Podczas tegorocznej wiosny byłem na bardzo interesującej konferencji w Chinach. Za niespełna dwa miesiące, bo pod koniec stycznia roku 2018, odwiedzę Hongkong. Dlaczego zdecydowałem się wyjechać na tę konferencję? Zacznijmy od tego, że w kilku słowach przedstawię wam tę konferencję.

Co będzie tematem konferencji w Hongkongu?

Konferencja iFX expo nie jest standardową konferencją, na którą może dotrzeć praktycznie każdy. Chodzi o tzw. konferencję B2B, która jest organizowana przede wszystkim dla właścicieli firm z branży.

W ten sposób można dowiedzieć się wiele ciekawych informacji, o których większość traderów dowiaduje się aż z opóźnieniem. Ulepszenia techniczne, postępy i trendy w rozwoju inteligencji sztucznej  itp. dowiadujecie się prędzej od reszty. Można porozmawiać również wprost z ludźmi zaangażowanymi w rozwój rdzeni tych systemów. Krótko mówiąc, skarbnica pełna świetnych informacji. No sami powiedzcie, znakomita okazja no nie? Na tej konferencji będzie obecnych około 3500 ludzi, co oznacza, że jest największa w swoim rodzaju konferencja w Azji.

Bardzo się na nią cieszę i ciekaw jestem, czym wszystkim zostanę zainspirowany? Zapewne możecie się spodziewać raportu video z tego kongresu, w którym podzielę się z wami swoimi przeżyciami! Przypuszczam, że teraz już nie wiecie, dlaczego zamierzam tam polecieć. Po prostu nie może mnie tam zabraknąć!

Jeszcze jeden powód wyjazdu?

Konferencja sama jest dostateczną zachętą, żeby wybrać się w tak długą podróż. Jednak cieszę się również na miasto same. Ci z Was, którzy mieliście okazję być w Hongkongu zapewne zgodzicie się ze mną, że jest to miasto iście fascynujące. Do Hongkongu wybieram się już po raz trzeci i zapewne nie ostatni. Ja faktycznie lubię to miasto. Może i wygląda to jak betonowy labirynt, jednak atmosfera w mieście jest fantastyczna! Jeżeli jest szansa spotkać tam kogoś z państwa, na pewno dajcie znać!

Jeżeli bylibyście zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat konferencji, możecie odwiedzić www.ifxexpo.com

Pobierż darmowy e-book

"Tajemnica zyskownych strategii"

ebook-pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *