If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  Nowy rok dla StrategyLAB(u)

  2 Lis 2017,

  W najśmielszych marzeniach nie wyobrażałem sobie, że potrwa to tak długo i że osiągnę międzynarodowy sukces. O czym mowa? Nie, jeszcze nie mamy Nowy rok 2018  🙂 , na ten trochę musimy zaczekać, mowa o projekcie StrategyLAB! W tym projekcie każdy samodzielnie tworzył swoje pierwsze i co ważne własne automatyczne strategie. Oczywiście to

   

  nie wszystko! Miało miejsce i niespotykane dotąd w Polsce wydarzenie, a mianowicie wielki publiczny test automatycznych strategii handlowych.

   

  Motto projektu:

   

  Każdy sam powinien się przekonać, czy potrafi i czy automaty mogą działać!

   

  Dlaczego ten projekt?

  Malkontenctwo cały czas góruje. Dosyć już się nasłuchałem, że tych rzeczy nie da się zrobić, że skomplikowane itp. Słyszałem wiele razy, że automaty są tylko dla wielkich korporacji i ludzi znających się na programowaniu. Może wynika to z tego, że jesteście trochę zawiedzeni swoimi wynikami i boicie się wypróbować czegoś innego, czegoś nowego. Zazwyczaj jest tak, że pierwszy kontakt z automatami odbył się jako zakup już gotowych (gotowego). Niestety to nie jest zbyt dobry pomysł. Kupowanie „black boxa” zostawcie dla frajerów co lubią hazard albo grać w totolotka. 🙂

   

  Nie kupujemy, tworzymy własne!

  Zamiast kupowania obcych strategii, polecam budować własne. Postanowiłem każdego przekonać, że tworzenie automatów jest możliwe niezależnie od tego, ile macie lat, jakie zdobyliście wykształcenie i gdzie mieszkacie. Postanowiłem pokazać Wam, że to wcale nie jest takie skomplikowane, że umiejętność programowania nie będzie potrzebna, jak również wcale nie musicie być doświadczonymi traderami.

   

  Cele projektu.

  • Obaliliśmy mity dotyczące automatów
  • Pokazaliśmy, że jest i inny, skuteczniejszy sposób tworzenia automatów
  • Stworzyliśmy dużą grupę algo traderów
  • Stworzyliśmy największa bazę automatycznych strategii, z której każdy aktywny członek może skorzystać
  • Zdobywacie więcej czasu na inne przyjemniejsze sprawy

   

  W jaki sposób można było uczestniczyć w projekcie?

  Aby uczestniczyć w projekcie trzeba było tylko uzupełnić formularz i na jego podstawie wysyłałem wszystkie informacje. Podstawą były nagrania wideo, w których w ciągu zaledwie 30 dni uczestnicy znaleźli wszystkie instrukcje tworzenia strategii i nie tylko. Stworzyłem też grupę na Facebooku, gdzie można zadawać pytania i dzielić się doświadczeniami. Na bieżąco byliśmy w kontakcie, aby cokolwiek wyjaśnić – gdyby zaszła takowa potrzeba.

   

  Ile uczestnictwo w takim projekcie kosztowało?

  Na ile ocenilibyście Państwo codzienną naukę z codziennym wsparciem i webinarami? Kilka tysięcy złotych? Muszę wszystkich „zmartwić”!!!

   

  Wszystko w tym projekcie było BEZPŁATNE!!!

   

  Ten projekt stworzyłem dla zainteresowanych i nic nie oczekuję w zamian. Może tylko, aby uczestnicy poświęcili mu trochę swojego czasu i energii, aby sami się przekonali, że było warto. Nie ma chyba lepszego wynagrodzenia za swoje zaangażowanie jak odkrycie, że potraficie, no i oczywiście jakie wyniki możecie uzyskać za pomocą automatów.

  Rok projektu za nami i czas, aby trochę podsumować. Zapraszam na kolejne artykuły o projekcie StrategyLAB. Na koniec dobra wiadomość.

  Ty również możesz spróbować. Quastic udostępnia ten projekt w ramach swojej edukacji. Oczywiście wszystko będzie GRATIS. 🙂 Warto nas obserwować…

   

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *