If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  Plan na przyszłość

  10 Paź 2018,

  Nawiązując do wcześniejszego artykułu, w którym zastanawialiśmy się nad tym, czy 30% zysku rocznie wystarczy — dziś skupimy się na zarobku „tylko” maksymalnie 30% rocznie + trochę oszczędności. Absurdem bowiem jest, że cuda w postaci setek procent rocznie są rzeczą regularną.

   

   

   

  Psychika

  Aby zarobić chociaż tyle, to trzeba umieć te pieniądze zarabiać. Można mieć bardzo dobrą pracę na etacie i dodatkowo inwestować albo prowadzić własny biznes i starać się o kolejny niezależny od biznesu dochód. Wszystkie te czynności związane są z naszą psychiką i emocjami. Ryzykujemy więcej, aby zarobić więcej pieniędzy. Co w takim razie może nam zapewnić większy dochód zabezpieczający w długim przedziale czasowym?

   

  Inwestycje

  Coraz bardziej popularna metoda pomnażania swojego kapitału, to inwestycje. Większość ludzi nie potrafi jednak wykorzystać najlepszych okazji. Najwięcej osób wybiera nieruchomości i produkty finansowe banków oraz firm ubezpieczeniowych. Nie jest to zły wybór, ale niestety niewystarczający do naszych zamierzonych celów. Często zapominamy o tym, jak bardzo wartościowe są stare obrazy, monety lub metale szlachetne: srebro oraz złoto.

  CIEKAWOSTKĄ jest to, że bardzo interesującą i fajną rzeczą do inwestycji są produkty LEGO.

  W każdym razie najlepszym sposobem dotarcia do zamierzonego celu dochodowości w granicach 30% rocznie jest aktywny handel na giełdzie.

   

  Handel na giełdzie

  To jeden z możliwych i najbardziej dostępnych sposobów umiejących zapewnić dochód na poziomie 30% rocznie z uwzględnieniem bardzo rozsądnego ryzyka w granicach 10% posiadanego kapitału. Mamy kilka rodzajów strategii handlowych do dyspozycji. Nie będę omawiać ich wszystkich, bo o każdym z nich można by było napisać osobny artykuł. Zaproponują takie, które uważam za najłatwiejsze do opanowania.

  Długo terminowe strategie handlowe

  – Spready kalendarzowe

  – Opcje

  – Rynek akcji

  – Automatyczny trading

  Krótko terminowe strategie handlowe

  – Opcje

  – Automatyczny trading

  Profesjonalne informacje, przedstawione od osób z długoletnim doświadczeniem na realnych kontach oraz od osób prowadzących fundusz hedgingowy, dotyczące każdego z tych tematów znajdziesz na stronie Quastic.

   

  Zysk „tylko” 30%

  Możliwe, że masz własny sposób na zarabianie i nie jest Ci potrzebny inny system, ale może zbytecznie „przeginasz” oczekiwany zysk. Zatrzymajmy się więc na chwile na poziomie 30% zysku i sprawdźmy, czy takie zarobki byłyby wystarczające. Skupmy się zatem na statystyce, która odsłoni przed nami całą prawdę o wielkości potrzebnego zysku, aby zabezpieczyć się na lata.

  Poniżej znajduje się tabelka, która dokładnie pokazuje nasze postępy, jeżeli utrzymamy wstępne założenia w ciągu co najmniej 15 lat. Zaczynamy z 100.000 zł. Jeżeli masz na początku więcej to jeszcze lepiej.

   

   

  Oprocentowanie składane, które mocno podkreśla legendarny inwestor Warren Buffet, polega na tym, że nauczysz się wykorzystywać czas na swoją korzyść. Niech pieniądze pracują dla ciebie.


  Kolumna „Początek” działa od drugiego roku, dodając kolejne 24 000 zł rocznie.

   

   

  To nie jest tragedia, a wręcz przeciwnie!

  Nic dla niecierpliwych 🙂

  Myślę, że nie ma co tu dużo wyjaśniać. Naprawdę nie trzeba aż tak wiele, aby żyć na bardzo wysokim poziome po kilkunastu latach regularnego zarabiania w granicach 30%. Uwierzcie mi, że łatwiej jest utrzymywać długoterminowy plan niż prowadzić swój handel i inwestycje bez niego. Zawsze wszystkim powtarzam, że najlepiej przekonać się o tym samemu i przynajmniej spróbować wprowadzić sobie taki plan nawet wtedy, gdy potrafisz zarobić więcej.

  Ja właśnie tak zrobiłem i nie żałuję.  No może żałuję tylko tego, że dowiedziałem się o tym przed 7. latami i aktualnie jestem w połowie drogi 🙂 mojego planu.

  Jedną z dziedzin, w której mogę Ci pomóc to automatyczny trading. Pokaże Ci jak budować swoje własne strategie za pomocą najlepszych narzędzi zaprojektowanych do tego celu. Zdobędziesz wskazówki całkowicie za darmo, nic nie ryzykując. Wystarczy jeżeli pobierzesz e-booka tu na dole i zaczekasz na wiadomość. 🙂  Już wkrótce się odezwie to pilnuj swoje skrzynki mailowej.

   

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *