If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  StrategyLAB – prawie 100% skuteczność

  16 Lis 2017,

  Może zastanawiacie się czy to w ogóle możliwe tak duża skuteczność? Tak, jest to możliwe!  Prawie każdy co wszedł do projektu i poważnie zabrał się do pracy potrafił na podstawie na prawdę prostych wskazówek, stworzyć swoją pierwszą, własną automatyczną strategię. Co oznacza, że statystycznie naprawdę atakujemy 100% skuteczności uczestników.

   

  16 kroków załatwiło sprawę

  Przez tyle punktów potrzebowaliśmy przebrnąć, aby wszystko zrobić krok po kroku. Proste i jasne wskazówki w postaci nagrań video, gdzie jest wszystko pokazane. W pierwszych edycjach mieliśmy nawet regularne webinary aby upewnić się czy wszystko jasne i czy każda osoba roby właściwe kroki.  Później zamknięte fachowe forum. Nie brakowali takie tematy jak:

  • wyjaśnienie podstawowego nazewnictwa
  • trochę teorii o giełdzie (zaawansowani mogą pominąć)
  • wyjaśnienie cech najważniejszego narzędzie – programu StrategyQuant
  • generowanie strategii
  • testy jakości – odporności strategii
  • ocena strategii
  • otwieranie kont + zastosowanie na platformach MT4

   

  Przekonaliśmy i zagranicę

  Po pierwszej edycji zainteresowali się tym projektem i grupy w zagranicy i teraz można spotkać StrategyLAB i w Czechach oraz Słowacji, Anglii Włochach nawet w Azji.. Co sprawiło, że do ponad 1000 osób w Polsce dołączyło kolejne kilka naście tysięcy na świecie. Pokazaliśmy światu fajny przykład .. 🙂

   

  4 tygodnie działań

  Zaowocowało w postaci automatycznych strategii spełniających wstępne warunki. Warunki byli określone bardziej konserwatywnie z racji charakteru projektu, w którym 90% osób nie znało się na algo tradingu, programowaniu strategii ani na testowaniu już gotowych pomysłów. Z czym spotkali się uczestnicy?

   

  Emocje i niecierpliwość

  Wybrać właściwe strategie po zobaczeniu kilka setek equity podobnego kształtu jest niezłe wyzwanie.  Mogło by się tak wydawać, ale dla nikogo nie był to żaden problem. Wystarczyło kierować się wskazówkami i gotowe.  Wykorzystujemy najpotężniejszą zaletę tworzenia automatycznych strategii i algo tradingu. Jeżeli domyślasz się, że to brak uznaniowości, to GRATULACJE!!! Bardzo mało traderów sobie radzi z uznaniowością i często jest to powód strat w tradingu. W automatach się tym czynnikiem nie musimy przejmować. 🙂

   

  Ostatni ruch, testowanie

  W labach uczestnicy przekazali do testów ponad 140 strategii. Oczywiście to nie wszystkie. Byli i tacy, którzy zdecydowali testować strategie w własnym zakresie. My sobie po kolei omówimy najciekawsze dane potrzebne, aby sobie wyobrazić czego studenci osiągnęli. Zdradzę parę z nich..

   

  Następnym razem bliżej przedstawię wyniki.. Zapraszam

   

   

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *