If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  Warsztaty „po krakowsku”

  14 Wrz 2017,

  Bez obaw nie będziemy gotować, nie przesyłam Wam tu przepisu kulinarnego!  🙂  Chociaż to, co działo się w Krakowie, w niejednym przypominało pracę w kuchni.

   

   

  Dlaczego takie spotkanie zorganizowałem?

  Może, na chwilę spojrzę o jeden rok wstecz i opowiem krótko o projekcie, którego celem jest udostępnienie wartościowej wiedzy na temat tworzenia automatycznych strategii. Otaczała mnie masa sceptyków, którzy twierdzili, że mi się nie uda. Twierdzili, że ten rodzaj tradingu jest zbyt trudny i czasochłonny i nie przynosi dobrych rezultatów. Słyszałem nawet taki pogląd, że przeciętny Polak tego nie zdoła zrobić. W jednej chwili pomyślałem, czy przypadkiem nie mają racji. Jednak postanowiłem, że przez jeden rok się nie poddam i udowodnię, że to oni byli w błędzie!

   

  Podsumowanie pierwszego roku!

  Nikt by nie pomyślał, że ten rok tak szybko zleci. Za nami trzy edycje StrategyLAB(ów), ponad 920 uczestników, 147 zbudowanych strategii, 3900 zawartych transakcji z wynikiem ponad +40.000 pipsów w przeprowadzonych testach.

  Czas na coś wyjątkowego.

  Przyznaje się bez bicia, że pierwotnie nie miałem w planie nic takiego organizować. Miałem zamiar na spokojnie doczekać do października i może zrobić jakiś webinar podsumowujący. Jednak ilość maili i pozytywne opinie od wielu z Państwa przekonały mnie do zorganizowania warsztatów StrategyLAB Face To Face.

  Taka forma szkolenia jest zupełnie innej rangi, niż standardowa – w trybie online. Szkolenie online też jest oczywiście świetne i bardzo ważne, ale osobiste spotkania, na których w trybie natychmiastowym możemy sobie wszystko wyjaśniać, przedyskutować a nawet wprowadzać nowe pomysły, są niezrównane.

   

  Tuż przed startem rakiety

  Dokładnie tak ktoś mógłby się poczuć, jeżeli wstąpiłby do sali, w której odbywały się nasze warsztaty.  🙂

  Tylko z tą różnicą, że my nie pilnowaliśmy startu rakiety NASA, ale tworzyliśmy automatyczne strategie w trochę inny sposób, niż w pozostałych edycjach StrategyLAB. Wszyscy uczestnicy wykazywali maksymalne skupienie i koncentrację, aby nauczyć się budować dobre strategie za pomocą programu StrategyQuant. Myślę, że mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że czasu spędzonego na warsztatach nikt nie żałuje.

  Uczestników czeka jeszcze czterotygodniowa praca domowa, na koniec której powinni mieć swoje własne automatyczne strategie.

   

  Warszawa i Wrocław czekają!

  Już za parę dni, a mianowicie 16.09.2017, zajmą kolejne miejsca na sali inni uczestnicy StrategyLAB. Jestem przekonany, że będzie tak samo EKSTRA!

   

  p.s. Warsztaty w Warszawie są już zajęte, ale w Wrocławiu mamy jeszcze cztery wolne miejsca. Jeżeli masz ochotę, to napisz mi na info@strategyquant.pl

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *