If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  Konto DEMO? Dopiero REAL pokaże czy zarabiam!

  18 Sty 2018,

  Wydaje nam się albo jesteśmy pewni! Często tylko zgadujemy bez prawidłowego sprawdzenia, czasami też zaufamy innym bardziej „doświadczonym” traderom. Jednak warto zapytać na podstawie jakiej analizy nas ktoś inny przekonuje.  Kiedy mówimy o tradingu uznaniowym, można się w pełni zgodzić ze zdaniem ukrytym w nazwie tego artykułu. Każda osoba zainteresowana tradingiem spotkała się z takim oto zdaniem.

   

    trading na demo to łatwizna, natomiast w realu to już inna bajka

  Inna bajka w postaci zupełnie innych rezultatów. Bywa tak, że daleko nam do wyników, jakie osiągaliśmy na koncie demo.

   

  Dlaczego na real tracę – strategia w inny sposób działa?

  Tu was zmartwię! Nie strategia, ale my zaczęliśmy działać inaczej. To człowiek nie potrafi pilnować interesu, bo poddaje się szybko i nie wytrzymuje ciężaru emocji. Jednak jest rozwiązanie, które wszystkie zasadnicze różnice między tym, co dzieje się na koncie demo i real bardzo skutecznie skreśla. Pokaże wam na setkach przykładowych transakcji, że istnieje rodzaj tradingu, gdzie różnica jest niewielka i można po testach na demo oczekiwać podobne wyniki i na real.

   

  Zbuduj własną opinię

  I to najlepiej na podstawie własnego doświadczenia! Na to was namawiam od kiedy publikuję i udostępniam swoją wiedzę na temat budowy automatycznych strategii. Tym razem będzie dużo wykresów, które udowadniają, że na pewno można wywnioskować przyszłe zachowania naszych strategii nawet na podstawie testów z konta DEMO!

  Jeżeli ktoś twierdzi coś innego to z wielkim prawdopodobieństwem nie mówi o Automatach!

   

  Warunki mojego testu:

  – serwer VPS kontra komputer stacjonarny

  – broker 1 kontra broker 2

  – te same ustawienia platformy MT4

   

  Wykresy:

   

  Statystyka transakcji / zysk/strata

  REAL

  DEMO

   

  Zawieranie transakcji według instrumentu (w %)

  REAL

  DEMO

   

   

  Zysk w pipsach

  REAL

  DEMO

   

   

  Zysk w pipsach/dzienny

  REAL

  DEMO

   

   

  Profit Factor/ żółta linia

  REAL

  DEMO

   

   

  Zyskownych transakcji w %

  REAL

  DEMO

   

   

  Zysk w pipsach/kierunek transakcji

  REAL

  DEMO

   

   

  Podsumowanie:

  Na pewno każdy wywnioskował, że różnica jest minimalna! Po 230 dniach handlowych (bez weekendów) i ponad 445 transakcjach jesteśmy na najlepszej drodze obalić mit o niewiarygodnym koncie DEMO…

  Pragnę podkreślić, że ten test robię już prawie rok i w sposób nieco ekstremalny. W rzeczywistości powinniście testować na komputerze lub VPS, który zamierzacie użyć również w wypadku konta real i na pewno u tego samego brokera. Z mojej strony to nie błąd, ale zamiar, aby przetestować zachowanie strategii w odmiennych warunkach.

  Rezultat to wyniki w granicach 10-20%, co na prawdę świetny wynik. Nie można oczekiwać absolutnie identycznych wyników. Natomiast różnice do 30% są do zaakceptowania i zapewniają nam duże prawdopodobieństwo porównywalnych wyników również w przyszłości.

   

  Test strategii z projektu StrategyLAB

  Spodobały wam się wyniki?  Pewnie tak i może macie teraz pytanie, jak je osiągnąć? O tóż mam dobrą wiadomość. Za pośrednictwem serwisu Quastic i twórców programu StrategyQuant otwieramy kolejne edycje DARMOWEGO 4. tygodniowego online szkolenia tworzenia automatycznych strategii. Teraz i ty możesz sam się przekonać i przetestować, że tworzyć własne zyskowne strategie jest możliwe również bez umiejętności programowania i długoletnich studiów.

   

  Zapraszam. Zapisy tutaj:

   

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *