If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
  • pl
    • cs
    • en

Kim jesteśmy, co i dlaczego to robimy?

Quastic to spółka, która zajmuje się edukacją na rynkach finansowych. Najwięcej uwagi poświęcamy kształceniu w dziedzinie automatycznych systemów transakcyjnych. Obecnie ponad 20 000 ludzi z różnych miejsc na świecie to nasi studenci. Taki solidny wynik osiągamy dlatego, że jesteśmy największym dostawcą know-how w dziedzinie automatycznych systemów transakcyjnych. Nasi studenci ubogacają siebie nawzajem wynikami i osobistymi doświadczeniami w prywatnym forum dyskusyjnym, dzięki czemu w dalszym ciągu rozwijają swoje zdolności i osiągają kolejne sukcesy na rynkach finansowych.

Kim jesteśmy?
Co robimy?
Jaki jest nasz cel?
10 lat temu zaczęliśmy handlować na giełdzie. Zaczęło się od pasji, a jak to się niekiedy zdarza, z pasji stał się dla nas styl życia. Mogliśmy sobie pozwolić opuścić nasze dotychczasowe miejsca pracy i zająć się tradingiem na pełny etat. Z upływem czasu zaczęliśmy się dzielić naszą wiedzą z innymi ludźmi na całym świecie.
Uczymy ludzi na całym świecie, że lepiej cieszyć się życiem i budować pasywne dochody za pomocą automatycznych strategii handlowych, niż spędzać 8 godzin dziennie w nudnej pracy.
Chcemy udzielać pomocy możliwie jak największej ilości ludziom. Chcemy, aby ziściły się Wasz marzenia. Chcemy, abyście mieli więcej czasu dla Waszych rodzin i więcej czasu dla Was samych. I aby to osiągnąć, uczymy Was handlu na giełdzie. Wasz sukces jest naszym wielki staraniem.

W trasie od 2012 roku...

W 2012 roku zaczęliśmy przekazywać naszą wiedzę o tradingu w Europie Środkowej. Zaczęliśmy w Czechach i na Słowacji, a następnie w Polsce. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność do Włoch, Hongkongu, Singapuru, Malezji i na Tajwan. Dzisiaj jesteśmy dumni, że mamy studentów już w ponad 90 krajach na całym świecie.
Od 2012 roku
Ponad 20 000 osób
uczestniczyło
w ponad 80 krajach

Poznaj nasz zespół

Kto będzie Twoim przewodnikiem w świecie tradingu?

Luboslav Cisarik

Dyrektor Quastic Polska & AST trader
Luboslav has been trading since 1998. He started as a trader that delivered real contracts of commodities for WGT (Warszawska Giełda Towarowa - Warshaw commodity market). Cooperation with major companies in this area gave him valuable know-how and became a… Więcej na ten temat Luboslav Cisarik

Elena Lindisova

Spread traderka
Elen started trading on her own account in 2012 while she was attending a university. Her busy life made it difficult to combine school together with a full-time job. Trading offered a way to make some extra money without sacrificing… Więcej na ten temat Elena Lindisova

Kornel Mazur

FX/Futures trader & PL support
Kornel jest doświadczonym traderem, który zajmuje się handlowaniem na giełdzie już od 2009 roku. Najwięcej uwagi w tradingu poświęca budowaniu automatycznych strategii na kontrakty terminowe (futures). Mieszka na Morawach, w Brnie i biegle posługuje się językami czeskim, angielskim i polskim.… Więcej na ten temat Kornel Mazur