If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
  • pl
    • cs
    • en
Menu

Quastic – dlaczego powstał i skąd się wziął?

31 Paź 2017,

Już od kilku miesięcy działa portal Quastic, jednak dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że jeszcze nie napisałem nic o tym dlaczego powstał, co chcemy osiągnąć i jakie są nasze plany. A zatem naprawmy ten stan rzeczy.

 

 

Gdzie powstał pomysł powołać do życia portal Quastic?

Większość z Państwa zapewne wie, że przez prawie dwa lata współpracowałem z serwerem Finakademia. Jednak po pewnym czasie odczuliśmy potrzebę zakończyć ten etap. W trakcie ostatnich kilku lat sam bądź z kolegą dużo podróżowałem i prowadziłem wykłady w wielu krajach. Dziś mamy studentów na całym świecie, nasze kursy mamy w kilku różnych językach i ta niejednolitość z punktu widzenia najróżniejszych portali edukacyjnych zaczęła nam przeszkadzać. Angielska wersja była na innym portalu niż czeska, a ta z kolei na innym niż polska itp. No kto może się w tym połapać :). I tu powstała myśl powołania do życia portalu Quastic, czyli witryny, gdzie na jednym miejscu będą do dyspozycji artykuły i kursy we wszystkich językach. Pod koniec roku 2016 zaczęliśmy budować Quastic. Początkowo tylko dla krajów anglosaskich, ale ostatecznie w celu uproszczenia podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu wszystkiego pod jeden serwis. Z upływem czasu dołączyła do nas Elena Lindišová. Na razie jej kursy można studiować tylko w języku czeskim, ale w przyszłości będą również w innych językach.

Jakie mamy cele?

Wytyczyliśmy sobie następujący cel – chcemy zapewniać traderom wysokiej jakości edukację. Ponieważ jakościowa edukacja jest podstawą sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie. Bez należytej wiedzy nie zostaniecie pilotami albo lekarzami. Każdy profesjonalista ma za sobą długą drogę zdobywania wiedzy. Staramy się zaoferować Państwu wartościową wiedzę, to jest nasz główny cel. Chcemy grać fair play, nie pisać bajek i nie obiecywać niebieskich migdałów.

Jakie więc mamy plany?

Mamy w planie pisać kolejne jakościowe edukacyjne artykuły. W krótkim czasie do naszego zespołu dołączą kolejni autorzy artykułów. Pragniemy pokazać ludziom drogę do sprawiedliwego handlu i trzymać wysoką poprzeczkę.

Czego nigdy robić nie będziemy?

Jak już wspomniałem jesteśmy rzetelnymi ludźmi i zależy nam na opinii rzetelnej firmy. Chcemy proponować wartościowe informacje, wartościową edukację, jak również najwyższej jakości wsparcie. Słowa wartość i jakość powtórzyłem już kilka razy, ale z mojego punktu widzenia chodzi o właściwości kluczowe. Dlatego nigdy nie będziemy robili rzeczy, o których wiemy, że do sukcesu nie prowadzą. Nigdy od nas nie usłyszycie nic dobrego na temat opcji binarnych i nikt z nas nie będzie ich Państwu proponował. Również nie usłyszycie od nas obietnic o bajkowych zyskach, które można osiągnąć tylko poprzez przypadek. W skrócie uczciwość i jakość. Słowo honoru: na Quastic nie będziemy promowali rupieci :).

Kim są nasi partnerzy, z którymi współpracujemy?

Współpracujemy z doświadczonymi i kompetentnymi traderami, którzy chcą i są w stanie w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę czytelnikom i studentom. Na przykład już wspomniana Elena Lindišová jest autorką kursu na handel Spreadami kalendarzowymi, który nie przesadzając jest prawdopodobnie największym na świecie. W dodatku jej kurs Carry trade jest jedynym w swoim rodzaju. Jej studenci odnoszą sukces i osiągają świetne wyniki. Kolejnym przykładem jest Mr. Chen, nasz reprezentant w Japonii. Mr. Chen jest najbardziej znanym traderem w Japonii, handluje od 20 lat i jest autorem 10 książek. Cieszę się, że współpracujemy z ludźmi, którzy mają coś do przekazania! Jeszcze raz przypomnę – jakość to podstawa. A jakość idzie w parze z wartościowymi i kompetentnymi ludźmi.

Skąd się wzięła nazwa Quastic?

To jedno z często zadawanych pytań, dlaczego właśnie nazwa Quastic. Powód jest w zasadzie bardzo prosty. My szukaliśmy nazwy, która mogłaby być wykorzystana na skalę międzynarodową, która byłaby identyczna dla każdej domeny, która jak na razie nie istnieje i zarazem odzwierciedla nasze cele. W wyniku tych założeń powstało słowo Quastic – jako synteza słów Quality i Statistic. Czyli wartościowe usługi i przewaga statystyczna, dzięki której zarabiamy na giełdzie (i nie tylko niemu, ale to już by wypadło na kolejny artykuł).

 

Wniosek

Naszym celem – celem Quastic – jest dostarczanie jakościowych produktów i usług wszystkim z Was, którzy jesteście nimi zainteresowani. O ile chcecie zarabiać 100% miesięcznie, to te strony faktycznie nie są dla Was. O ile jednak interesuje Państwa, w jaki sposób osiągać rozsądne zyski, zdobywać wiedzę, doświadczenie i budować kapitał (dzięki któremu może kiedyś staniecie się pełnoetatowymi traderami) jesteście u nas mile widziani!

Pobierż darmowy e-book

"Tajemnica zyskownych strategii"

ebook-pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *