If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
  • pl
    • cs
    • en
Menu

Wesołych Świąt życzy zespół Quastic i nasi partnerzy!

22 Gru 2017,

Zdecydowaliśmy się, że każdy z nas złoży państwu życzenia jakby z osobna.

A że sporo nas, zaczynajmy :-).

 

 

Zdeněk Zaňka, Algotrader i CEO Quastic

Od czasu co urodził mi się syn, postrzegam Święta inaczej. Przedtem wciąż pracowałem i moje myśli bez przerwy wypełniały rynki finansowe. Teraz zacząłem patrzeć na świat w trochę inny sposób. Rynki finansowe są dla mnie środkiem, który umożliwia mi spełnianie zamierzonych celów, którymi są między innymi komfort i bezpieczeństwo mojej rodziny. W okresie świątecznym preferuję odpoczynek z rodziną, niż pracować. Życzę również wam, aby wasze święta wypełnione były pokojem, bez stresu i spędzone w gronie ludzi, na których wam zależy. Odpocznijcie i nabierzcie sił na cały następny rok, w którym zmierzymy się z nowymi wyzwaniami!

Jan Kaška, główny strateg inwestycyjny funduszu Charles Bridge GMF

I ja państwu życzę pięknych Świąt, dużo szczęścia i wiele sukcesów zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. W kończącym się roku 2017 hossa na rynkach akcyjnych była silna. Rok 2018 będzie bezsprzecznie ciekawy. Możliwe nawet, że czeka nas przełom. Na ten rok przypada dziesiąta rocznica od kryzysu finansowego a poza tym notowania rynków akcyjnych są na wartościach historycznie najwyższych. Niewiele ludzi dopuszcza do siebie myśl, że ten rajd miałby się zakończyć. Ten fakt jeszcze bardziej wzmaga we mnie czujność.

Elena Lindišová, traderka spreadów kalendarzowych

Święta są dla mnie istnym cudem. To tak, jakby cały świat choć na krótką chwile ucichł. Rozciągający się spokój jest niemalże namacalny. Przeto życzę wam z całego serca, aby Święta były dla was jak najbardziej spokojne i jak najbardziej szczęśliwe. Żeby spędziliście je w gronie najbliższych, i pobrali tyle energii ile tylko potraficie na cały nowy rok. Ja cieszę się bardzo na ten kolejny rok. Rok 2017 był dla mnie rokiem ustabilizowanych dochodów; najpiękniejszy z nich był z wieprzowiny. Zapewne będę wyczekiwała tej okazji również w tym roku. Najbardziej jednak cieszę się na potencjalną niezwykle ciekawą okazję na towarach zbożowych. Traderom spreadów kalendarzowych, traderom towarów i wszystkim innym kolegą i koleżanką po fachu życzę jak najwięcej dochodowych zagrań, właściwych decyzji i po prostu komfortowy trading.

David Puchýř, intraday futures trader

Życzę wam wesołych świąt, dużo spokoju, odpoczynku w gronie rodzinnym. Doceniam wszystkich, którzy inwestują w własny rozwój i nie poddają się. Ja wam życzę, aby udało wam się w przyszłym roku przebić opór, tzn. aby następny rok był dla was rokiem nie tylko wzrostowym pod względem waszych doświadczeń, ale też zysków. Zostańcie państwo z nami, uczmy i udoskonalajmy się wspólnie.

Daniel Zeman, kierownik komunikacji & produkt manager, StrategyQuant

Chciałbym wam życzyć wiele silnej woli, żeby nie dać się zwieźć przez trendy i ostatnie krzyki mody – gwarantowanym sposobom, jak stać się bogatymi ludźmi. Żeby wytrwaliście na własnej drodze – wewnętrznie spójnej i długofalowej koncepcji, w której widzicie sens i która daje wam radość.

Kiryl Kirychenka, matlab trader i product manager u brokera Roboforex

Życzę wam i waszym bliskim wszystkiego dobrego, piękne święta i szczęśliwego nowego roku. Życzę wam, żeby podejmowaliście współpracę tylko z jakościowymi i wiarygodnymi brokerami, mającymi profesjonalny zespół i którzy chcą być rzetelnymi partnerami dla swoich klientów. Mój cel to dostarczenie państwu produktów innowacyjnych, co jak na razie udaje nam się i mamy w planie kontynuować to nie tylko w roku 2018, ale i w latach następnych.

Tomáš Vaněk, administrator serwerowy & programista strategii

Wszystkim naszym studentom i klientom życzę pięknych…i po prostu fajnie przeżytych Świąt, dużo zdrowia i sukcesów w nowym roku, stabilnych i bezproblemowych VPSów, jak również trochę tej zmienności rynkowej :-).

Luboslav Cisárik, CEO Quastic.pl

Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia przeżyte w gronie najdroższych wam ludzi. Aby wszystkie wasze marzenia i sny urzeczywistniły się i niech uczucie sukcesu i spełnienia towarzyszy wam w roku 2018, życzy Ľuboslav.. 😊

Pobierż darmowy e-book

"Tajemnica zyskownych strategii"

ebook-pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *