If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
  • pl
    • en
Menu

Dlaczego akurat ja na giełdzie tracę

10 Lip 2017,

Ile razy zadałeś sobie to pytanie? Na giełdzie handluje dziesiątki milionów ludzi na całym świecie, długoterminowo zarabia tylko 8% z nich. Czy jesteś jednym z nich? Czy jesteś wśród 92% pozostałych, co fundują swoją kasą nas, zyskownych traderów?

Jeśli znajdujesz się wśród 92%, dzisiaj chcę Ci pokazać, gdzie może popełniasz błędy. Są to miejsca, w których popełnia błędy bardzo dużo traderów i ja sam byłem też w tej sytuacji w przeszłości. Ale potem znalazłem swoją drogę.

  1. Nie chcecie zarabiać pieniądzy

To brzmi bardzo absurdalne, prawda? Ale to nie znaczy, że nie chcecie zarabiać pieniędzy, to znaczy, że pragniecie zarobić POTĘŻNE PIENIĄDZE. Nie zadowalamy się z zysków od 20% -60% rocznie z rozsądnym poziomem ryzyka, chcemy 100% lub więcej miesięcznie. Jeżeli celujesz w takie zyski, wtedy twój umysł idzie w złym kierunku. Stara się znaleźć sposób jak zarabiać najwięcej pieniędzy, ale zyski na poziomie setek procent miesięcznie jest w perspektywie długoterminowej niemożliwe. Jest o wiele łatwiej zarobić 60% rocznie i stopniowo budować kapitał niż starać się z kapitałem 500 USD zostać milionerem. Jeżeli ten błąd robicie, proszę zmienić swoje myślenie. Nauczcie się, jak zarabiać kilkadziesiąt procent rocznie, budując swój kapitał stopniowo. Zobaczycie, że taką drogą dotrzecie aż do celu i będzie znacznie lepiej.

  1. Nie tylko chcecie POTĘŻNE PIENIĄDZE, ale chcecie je BARDZO SZYBKO

Z tym się spotykam prawie codziennie, pytania typu „uda mi się być zyskownym w ciągu dwóch miesięcy?”. Cierpliwości. Dajcie sobie trochę czasu. Trading jest biznes jak każdy inny i trzeba się go nauczyć. Komuś to potrwa rok i nie jest rzadkość, że ktoś się „męczy”nawet trzy lata, ale jest to ciekawa droga, pełna wiedzy i rozwoju osobistego na więcej sposobów niż tylko tradingu. Z mojego doświadczenia wynika, że ci, którzy przeszli taką drogę odnieśli sukces w tradingu albo w biznesie i budują inne wartości niż tylko rachunki tradingowe. I to naprawdę warto :). Droga do zyskowności i doświadczenia była i jest najpiękniejszym przeżyciem w całym tradingu.

  1. Szukasz gotowej recepty na sukces

W tradingu jest fajne, że doświadczenie może być przekazywane. Ale zawsze istnieje potrzeba, aby dodać coś od siebie. Znaleźć podejście dla siedzę, dostosować go do swojej psychiki. Proste kopiowanie może przynieść rezultaty, ale prawdopodobnie nie będziecie się czuć komfortowo. Trzeba dążyć nie tylko w handlu, ale i tworzenia, wymyślania i odkrywania nowych technik. Trading to firma pełna wielu wspaniałych podejść, metod, wyborów. Robię to od dziesięciu lat i pod względem tego co giełda oferuje, w zasadzie jestem na początku bo mam jeszcze ogromne możliwości uczenia się nowych tematów. Poznając możliwości giełdy, popchnie Cie w niesamowity sposób do przodu, będziecie stosować dywersyfikacje portfela pomiędzy różne metody tradingowe i wyniki będą bardziej stabilne, niezawodne i będziecie odczuwać zadowolenie.

 

Więc, znalazłeś się w temacie? A jeśli tak, to co zrobisz? Jeśli nie wiesz to proszę pisać, pogadamy na temat, bardzo chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Na początku pomogło mi wielu osób, teraz kolej na mnie.

Pobierż darmowy e-book

"Tajemnica zyskownych strategii"

ebook-pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *