If you have account already, Log in here first

Zaloguj się
 • pl
  Menu

  Przygotuj swój serwer VPS? Większa ilość instalacji MT4, szybko i łatwo.

  8 Lut 2018,

  Często traktujemy komputery jako coś, co powinno dać sobie radę w każdych okolicznościach. Niestety tak nie jest – a przynajmniej zależne to jest od mocy komputera. Trochę na to zapominamy, gdy robimy plany wykorzystania naszych aplikacji. To portal o tradingu i inwestycjach, więc na celowniku będą ogólnie polecane serwery VPS i platforma MT4.

   

  Paliwożerna czy nie?

  Platforma MT4 to proste i bardzo popularne narzędzie wśród traderów. Ma sporo zalet, ale i wad. Jedną z wad jest obciążenie procesora, gdy „przesadzimy” z ilością wykresów i przeróżnych wskaźników. Wtedy reakcja jest widocznie wolniejsza i trudniej pracuje się z platformą. Co zrobić w wypadku, gdy potrzebujemy umieścić większe ilości strategii na wykresy? Oczywiście mowa tu o automatach i ich zastosowaniu w MT4.

   

  Ilość, która nie zawiesi komputer

  Aby zajmować się chociaż trochę sensownie automatami, potrzebujemy dywersyfikacje portfela. Jednym ze sposobów są zróżnicowane strategie na podstawie rodzaju, ramy czasowej czy też instrumentów. Z tym idzie w parze większą ilością strategii. Jak to jednak zrobić, aby mieć na jednym VPS więcej instalacji MT4. Pokaże Ci na to prosty sposób.

   

  Zalecana konfiguracja systemu – przetestowana

  Przykładowy i powszechnie wystarczający serwer VPS to:

  System: Windows

  Procesor: Intel 1,70 Ghz

  HDD: 40GB

  RAM: 2GB

  Taki serwer VPS kosztuje w granicach 35 – 50 PLN na miesiąc.

  Polecam zainstalować:

  –  maksymalnie 8 platform MT4, idealnie 6

  –  na każdej 10 wykresów z podłączonymi strategiami (15 strategii = jedna instalacja MT4)

   

  Jak to zrobić?

  Pobierż darmowy e-book

  "Tajemnica zyskownych strategii"

  ebook-pl

  2 Comments

  1. partner15@gazeta.pl

   Witaj Lubo, dzięki za wskazówki. Interesowałem się serwerem VPS, ale znalazłem tylko dostawców z serwerem z Linuxem. Na linuxie nie „chodzi” MT4. Czy możesz mi wskazać dostawcę serwera VPS z systemem Windows? Ewentualnie jak na linuxie zainstalować M? Pozdrawiam serdecznie. Stanisław WoropińskiT

   1. Luboslav Cisarik

    Od pierwszego StrategyLAbu korzystamy z VPS, które wtedy załatwiłem i działają fajnie bez zastrzeżeń. Można je zamówić tutaj: http://www.strategylab.info/koszyk/

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *